АНКАРА (QHA) -

ЮНЕСКО включило до списку нематеріальної спадщини людства спосіб приготування лахмаджуна (турецька піца)

Крім лахмаджуна, культурною спадщиною також визнано арахісове масло і «тирнакли піде». Дані страви традиційно готують жителі провінції Газіантеп. Зазначимо, що і сам Газіантеп входить до списку «творчих (креативних) міст» ЮНЕСКО.

Глава Торгової біржі Газіантепа Ахмет Тірьякіоглу повідомив, що робота з включення страв місцевої кухні до списку ЮНЕСКО тривала протягом двох років.

— Спочатку автори ідеї запатентували страви у Турецькій організації по патентах і товарних знаках, а потім звернулися по гастрономічну ліцензію до ЮНЕСКО, сказав він.

У церемонії надання ліцензії ЮНЕСКО в центральному офісі TÜRKPATENT взяли участь губернатор Газіантепа Алі Йерлікая і мер міста Фатма Шахін.

Кулінари Газіантепа готуються отримати міжнародну ліцензію і на ряд інших страв місцевої кухні.

QHA сьогодні писало, що у Києві відкрився турецький ресторан «Анзар», а шеф-кухар нового закладу Шакір Демірер розповів журналісту про особливості турецької кухні.

Раніше повідомлялося, що шеф-кухар ресторану «Merhaba» приготував відому кримськотатарську страву «Імам байлди», розповівши при цьому про деякі традиції кримськотатарських сімей.

QHA