КИЇВ (QHA) -

У мережі з'явилося відео, в якому італійський співак Альфонсо Олівер дякує Україні.

Співак, який проживає в Україні, співає про те, як важливо втілювати власні мрії, не здаватися і завжди рухатися вперед, незважаючи на обставини і проблеми.

Романтична композиція була написана як подяка Україні за красу, яка вразила Олівера. В майбутньому співак планує писати схожі пісні і, тим самим, "створювати мости" між Італією та Україною.

— Україна — це розвинена держава з багатою культурною спадщиною, дружнім народом і смачною кухнею. Правда, під час туру по країні мене здивував той факт, що у багатьох регіонах не розмовляють рідною мовою, — сказав співак.

Нагадаємо, до Дня української армії українські артисти випустили «Марш нової армії». У зйомках кліпу брали участь Олег Скрипка, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Тарас Чубай, Тарас Компаніченко, Сергій Василюк, Сергій Танчинець. За основу було взято видозмінений твір Олеся Бабія «Народилися ми у великий час» (Зродились ми великої години ...).

Також під час виконання маршу звучить «Молитва українського націоналіста». На відео чути голоси бійців батальйону «Азов» під час молитви у Генічеську Херсонської області у жовтні 2015 року.

QHA