КИЇВ (QHA) -

У суботу 25 лютого у Києві відбувся фінал національного відбору на Євробачення-2017. За результатами глядацького та суддівського голосування честь представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі випала гурту O.Torvald, передає кореспондент QHA.

На заключному етапі нацвідбору свої композиції на сцені столичного Палацу культури «КПІ» представили шість фіналістів: «Сальто назад», Melovin, O.Torvald, Illaria, Tayanna та Rozhden. Оцінювали виступи продюсер Костянтин Меладзе, переможниця Євробачення-2016 Джамала та артист Андрій Данилко. В ефірі каналів СТБ і UΛ:Перший українці могли слідкувати за ходом фіналу і голосувати за своїх улюблених музикантів.

Незважаючи на те, що кожен з виконавців, які дійшли до фіналу, міг би гідно представити Україну на конкурсі, шляхом глядацького та суддівського голосування був визначений єдиний фіналіст.

Тільки 1 бал від суддів отримав гурт «Сальто назад», 2 бали дісталися Melovin, 3 бали — Rozhden, Illaria отримала від журі 4 бали. Найвищі бали 5 і 6 отримали O.Torvald і Tayanna відповідно. У свою чергу, глядацькі симпатії розподілилися таким чином: Illaria (1 бал), Rozhden (2 бали), «Сальто назад» (3 бали), Tayanna (4 бали), O.Torvald (5 балів), Melovin (6 балів). Загальний результат голосування визначив фіналіста, який виступить на Євробаченні від України  повторимо, це колектив O.Torvald.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2016 у Стокгольмі виграла українська співачка кримськотатарського походження Джамала із піснею «1944», присвяченій Депортації кримських татар. За результатами голосування національних журі країн-учасниць і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Після її перемоги Україна отримала право організувати Євробачення 2017 року.

Вітаємо фіналіста національного відбору і бажаємо гідно представити Україну на сцені Євробачення.

Залишайтеся з QHA — попереду найцікавіше! До зустрічі у травні!

QHA