КИЇВ (QHA) -

У Києві відбувся заключний півфінал Національного відбору на Євробачення-2017. За результатами глядацького та суддівського голосувань черговими фіналістами стали виконавці MELOVIN і O.Torvald, передає кореспондент QHA.

У третьому півфіналі зі сцени столичного Палацу культури «КПІ» свої композиції представили: Singing pants, O.Torvald, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey, Vivienne Mort. Оцінювали виступи продюсер Костянтин Меладзе, переможниця «Євробачення-2016» Джамала і артист Андрій Данилко. В ефірі каналів СТБ і UΛ: Перший українці могли стежити за ходом півфіналу і голосувати за улюблених музикантів.

Судді відзначили, що в цьому році Нацвідбір відрізняється від попередніх великою кількістю нових перспективних учасників, які виконують музику різних напрямів. Кожен із них може гідно представити нашу країну на конкурсі, проте останнє слово було за суддями і глядачами, голоси яких підсумовувалися.

Тільки 1 бал від суддів отримав Віталій Козловський, 2 бали дісталися Singing pants, 3 бали — Анастасія Прудіус, Green Grey отримав від журі 4 бали, 5 балів — MELOVIN. Оцінка у 6 балів дісталася Vivienne Mort. Найвищі бали отримали O.Torvald і KADNAY — 7 і 8 відповідно.

У свою чергу, глядацькі симпатії розподілилися таким чином: Singing pants (1 бал), Віталій Козловський (2 бали), Анастасія Прудіус (3 бали), Green Grey (4 бали), KADNAY (5 балів), Vivienne Mort (6 балів) , O.Torvald (7 балів) і MELOVIN (8 балів).

Загальний результат голосування визначив двох виконавців, які продовжать боротьбу за місце на Євробаченні від України, — повторимо, це O.Torvald і MELOVIN.

У результаті трьох відбіркових турів у фіналі Національного відбору виступлять шість виконавців: харківська група «Сальто назад», TAYANNA, ILLARIA, ROZHDEN, MELOVIN і O.Torvald.

Ім'я артиста, який виступить під прапором України на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2017, який відбудеться у Києві в травні, стане відомо на фіналі Нацвідбору — 25 лютого.

Як повідомляло раніше QHA, 30 січня Україна затвердила слоган і логотип Євробачення-2017. Слоганом пісенного конкурсу стала фраза Celebrate Diversity, яка перекладається як «Шануймо різноманітність». Логотип, основою для якого послужило традиційне українське намисто, символізує, що кожен із нас унікальний, але всіх об'єднує любов до музики.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала з піснею «одна тисяча дев'ятсот сорок чотири», присвяченою депортації кримських татар. За результатами голосування національних журі країн-учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів, Джамала набрала 534 бали. Після її перемоги Україна як переможець конкурсу отримала право організувати «Євробачення» у 2017 році.

QHA