ЛОС-АНДЖЕЛЕС (QHA) -

Американський актор, колишній губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер зніметься в шостому за рахунком фільмі кіносаги «Термінатор», яка принесла йому всесвітню славу, повідомляє Fox News.

— У березні наступного року я розпочинаю зйомки «Термінатора». Джеймс Кемерон і Девід Еллісон повернуться до складу знімальної групи, цитує телеканал слова Шварценеггера, якому 30 липня виповнилося 70 років.

Кемерон підтвердив рішення зняти шосту частину фантастичного бойовика і повідомив, що екс-губернатор Каліфорнії виконуватиме роль не термінатора, а його прототипу — людини.

Запитайте себе самі, чому всі персонажі виглядають і говорять, як Арнольд. На це має бути причина. Правильно, мене осяяла думка, що має бути прототип, заявив один з найкасовіших у світі режисерів британській газеті Daily Express.

Шварценеггер народився в австрійському селі Таль поблизу міста Грац 1947 року. У США він перебрався у віці 21 року і зумів зробити успішну кар'єру спочатку у бодібілдингу, а потім у кіно. Світову славу йому принесли ролі в таких бойовиках, як «Конан-варвар» (Conan the Barbarian, 1982), «Термінатор» (The Terminator, 1984), «Коммандо» (Commando, 1985), «Хижак» (Predator, 1987), «Згадати все» (Total Recall, 1990).

Після першого «Термінатора» на екран вийшли ще 5 фільмів, останній з яких (Terminator Genisys) — 2015 року. Шварценеггер зіграв робота в чотирьох із них.

Як повідомляло раніше QHA, американський телеканал HBO анонсував роботу над міні-серіалом, присвяченим аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

ФОТО: інтернет

QHA