КИЇВ (QHA) -

Фільм про українських захисників Донецького аеропорту «Кіборги» користується величезною популярністю у росіян, які масово завантажують піратську версію картини. Про це заявив режисер картини Ахтем Сеітаблаєв.

— Мені як раз написали, що дуже багато переглядів піратської версії в Росії, — зазначив режисер.

Однак, за його словами, він не перебільшує впливу стрічки на свідомість росіян.

— Я б не перебільшував і не говорив, що фільм може змінити чийсь світогляд, але якщо людина, яка живе в Росії, побачивши фільм "Кіборги", почне ставити сама собі якісь питання, то це вже дуже круто, — сказав Сеітаблаєв.

Відзначимо, стрічка набула великої популярності і, незважаючи на всі зусилля правовласників, піратські копії все одно продовжують з'являтися у мережі. Однак вона вже доступна для легального перегляду в онлайн-кінотеатрах, список яких автори обіцяють збільшити.

Нагадаємо, кінострічка "Кіборги" побила абсолютний український рекорд прокату за весь період незалежності України.

Агентство QHA повідомляло, що фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту зібрав у прокаті рекордну суму — 22 252 882 гривень.

Нагадаємо, фільм "Кіборги" вийшов у прокат 7 грудня 2017 року. Знімальна команда фільму і фонд "Повернись живим" запустили соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім'ям загиблих "кіборгів".

Джерело: 5 канал

QHA