МОСКВА (QHA) -

Російська актриса Олена Коренєва публічно підтримала політв'язня — українського режисера Олега Сенцова, який відбуває 20-річний термін ув'язнення у колонії Якутська за сфабрикованим вироком.

Слова підтримки Сенцова вона висловила у спільній з актрисою Юлією Ауг промові після отримання премії «Ніка» за роботу у фільмі Володимира Мірзоєва «Її звали Муму».

Олег Сенцов наш колега, український режисер, який отримав паспорт російського громадянина проти своєї волі і був тут засуджений на двадцять років і відбуває термін у Якутії... Ми не можемо йому допомогти, але ми повинні знати, як це відбувається.

Також вона згадала російських ув'язнених Сергія Мохнаткіна і брата опозиціонера Олексія Навального — Олега Навального.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Олег Сенцов був затриманий російськими окупантами у Криму за активну патріотичну позицію, звинувачений у тероризмі і етапований до колонії міста Якутська у республіці Саха, Якутія. Україна неодноразово зверталася до урядових органів Росії з вимогою видачі та пропозиціями про обмін Олега Сенцова. Проте 6 лютого 2017 року Міністерство закордонних справ РФ зробило офіційну заяву про те, що в'язень Олег Сенцов не буде переданий Україні через наявність у нього російського громадянства (насильно нав'язаного йому країною-окупантом).

ФОТО: інтернет

QHA