КИЇВ (QHA) -

Крім основної арени Євробачення у Києві також функціонуватимуть три додаткові локації, пов'язані з головним європейським музичним конкурсом. Про це розповіла виконавчий продюсер Євробачення-2017 Вікторія Романова на прес-брифінгу під час церемонії передачі ключа Євробачення, передає кореспондент QHA.

— Євробачення це подія, яка відбувається у своєму домі, на головній арені, якою цього року стане Міжнародний виставковий центр. Разом з тим у нас будуть додаткові локації. Одна з них містечко Євробачення, де всі гості міста, кияни та делегації зможуть зануритися у світ цього конкурсу, розважатися, відпочивати з друзями і сім'єю,  розповіла Романова.

Другою локацією стане церемонія відкриття, яка проходитиме 7 травня, і у рамках якої зберуться всі 43 делегації разом.

 І третя локація  це так званий Євроклуб, де проходитимуть вечірні розваги і вечірки для офіційних делегацій і преси,  поділилася продюсер.

Вона зазначила, що всі три локації вже затверджені, однак поки тримаються у секреті, а інформацію про них розкриють найближчими днями.

Окремо Романова розповіла про ціни на квитки на Євробачення. За її словами, вони матимуть широкий ціновий діапазон, щоби кожен бажаючий зміг відвідати конкурс.

Всі квитки будуть розділені на велику кількість категорій, тому ми сподіваємося, що українці зможуть відвідати Євробачення. Також ми чекатимемо фанатів конкурсу з усього світу,  сказала вона.

Продаж квитків, за її словами, стартує наступного тижня. Тоді ж і буде відома їхня остаточна ціна.

QHA