КИЇВ (QHA) -

Фільм Нарімана Алієва «Додому» відібрали для участі у міжнародній платформі для фахівців у галузі кіновиробництва MIDPOINT Feature Launch-2018 (Карлові Вари, Чехія).

Як повідомляє державне агентство з питань кіно, творча команда відвідає дві навчальні сесії в Італії та Сербії, після чого презентує проект на фестивалі у Карлових Варах.

— 2017 року режисер Наріман Алієв анонсував початок роботи над новою картиною «Додому». Драма про долю кримськотатарської родини і непросту любов до Батьківщини стане дебютом режисера у повному метрі. Проект фільму пройшов відбір на MIDPOINT Feature Launch-2018 унікальній освітній платформі в Чехії. Всього на курс потрапили 9 команд з країн Центральної та Східної Європи, йдеться у повідомленні.

Над проектом «Додому» працює Наріман Алієв, продюсує фільм Володимир Яценко, виробництвом фільму займеться студія LIMELITE. Для написання сценарію до команди приєдналася сценарист і режисер Марися Нікітюк.

Наріман Алієв — молодий кримськотатарський режисер, автор трилогії «Кримські історії» (короткий метр). Останній фільм трилогії, «Без тебе» (Sensiz), був презентований в рамках Generation 14+ 66-го Берлінського кінофестивалю. У новій картині Алієв повертається до теми рідного для нього Криму. У центрі сюжету — непроста історія родини кримських татар, яка розгортається на тлі умов анексії півострова. Режисер звертається до питань сімейних відносин, проблем різниці поколінь, до одвічного конфлікту батьків і дітей.

Раніше повідомлялося, що в Україні відкрили кастинг на головні ролі для кримських татар непрофесійних акторів для зйомок у фільмі «Додому» режисера кримськотатарського походження.

Джерело: Держкіно

QHA