КИЇВ (QHA) -

Американський кінорежисер Девід Лінч знаходився в Києві з 16 по 18 листопада.

Володар "Золотої пальмової гілки" приїхав до Києва в рамках всесвітньої кампанії зі збору коштів для свого некомерційного фонду, який займається просуванням практики трансцендентальної медитації. В ході свого візиту він також заявив про відкриття в Україні благодійної організації «Фонд Девіда Лінча у Східній Європі»

Також Лінч зустрівся з президентом України Петром Порошенком.

— Зараз це (відкриття фонду — Ред.) дуже актуальне і важливе питання для України, яка переживає час війни і страждає від російської агресії. Сотні тисяч українських військових повертаються з війни і потребують психологічної реабілітації. Люди повинні отримати допомогу в подоланні стресу, адже страждають від цього не тільки військові, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, а й цивільні, — зазначив президент.

 Крім того, в Україні Лінч відвідав низку заходів. Зокрема, режисер посадив у Києві дерево.

Відзначимо, благодійна організація David Lynch Foundation була створена в 2005 році. На першому етапі своєї діяльності вона займалася поширенням практик трансцедентальної медитації в навчальних закладах. Пізніше фонд став займатися допомогою ветеранам воєн, бездомним, ув'язненим і біженцям.

Нагадаємо, раніше, відповідаючи на питання QHA, як жителям України впоратися з агресією з боку РФ, Лінч зазначив, що потрібно "концентруватися на бублику, а не на дірці від нього" і "робити світ кращим, починаючи з себе".

QHA