МОСКВА (QHA) -

Сьогодні, 12 березня, помер відомий радянський і російський актор Олег Табаков. Артист помер у Москві на 82-му році життя.

Відзначимо, стан здоров'я актора різко погіршився 28 листопада минулого року.

Актора ввели у штучну кому. Зазвичай при важких захворюваннях, коли стан людини не поліпшується протягом тривалого часу, до цього вдаються, щоб зняти навантаження з ослаблених від боротьби з недугою органів.

Нагадаємо, Олег Табаков народився в російському Саратові 17 серпня 1935 року. У 1953 році він вступив до Школи-студії МХАТ. Пізніше став одним із засновників театру Современник. Він відомий глядачам за ролями у таких фільмах як "Війна і мир", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Дванадцять стільців" і багатьом іншим. Також Табаков озвучував кота Матроскіна в мультфільмі "Троє з Простоквашино" і "Канікули в Простоквашино".

Після окупації Росією Криму та початку бойових дій на Донбасі, Табаков публічно підтримав президента Росії Володимира Путіна у його діях на півдні та сході України. Після заборони в'їзду в Україну у 2015 році він заявив, що вважає українців "в якомусь сенсі убогими", темними і неписьменними людьми.

QHA