КИЇВ (QHA) -

Перша українська фентезі-кінокартина про подорожі в часі «Сторожова застава» вийде в прокат 12 жовтня 2017 року, а вже на початку 2018-го фільм буде представлений на Європейському кіноринку European Film Market, який пройде з 9 по 17 лютого наступного року в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю. Про це повідомляє ZN.UA.

Права на показ фільму вже були продані до Італії, Іспанії, Ірану, Японії та Франції. Зараз ведуться переговори дистриб'юторів з продакшн-компаніями із Німеччини та країн Латинської Америки.

У картині знялися Данило Каменський, Єва Кошова, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев'янський, Слава Красовська, Наталя Сумська, Ержан Нурімбет, Ерболат Тогузак, Іван Денисенко та Олег Михайлюта — український виконавець «Фагот».

Сюжет фільму оповідає про те, як сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний сучасний хлопець Вітька потрапляє на тисячу років назад. Попереду героя чекають смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч із новими друзями і справжніми богатирями: юним Олексою, сильним Іллею і строгим Добринею. Вітька виявляється в самому епіцентрі неймовірних подій і вступає в битву з міфічним сутностями.

ФОТО: інтернет

QHA