КИЇВ (QHA) -

Відомий український радіо- і телеведучий, конферансьє Павло Шилько став офіційним представником команди організаторів Євробачення-2017. Про це повідомляється на сайті «UA: Перший».

До обов'язків спікера команди «Євробачення» входитиме проведення щотижневих прес-брифінгів про підготовку до конкурсу.

Сам ведучий зазначив, що вдале проведення заходу може у майбутньому стати платформою для залучення міжнародних інвестицій в Україну.

— Я майже 15 років займаюся пісенним конкурсом як коментатор, ведучий, консультант конкурсантів та співавтор конкурсних пісень. Я погодився приєднатися до команди конкурсу, оскільки вважаю, що Євробачення це не тільки можливість для Києва і України показати Європі, що ми можемо проводити шоу світового рівня, а ще й шанс привернути увагу інвесторів, заявив ведучий.

Довідка: Павло Шилько почав співпрацювати з Євробаченням із 2003 року, коли коментував конкурс на Першому національному і був консультантом конкурсанта від України Олександра Пономарьова.

2004 року він оголошував результати голосування наших телеглядачів.

А 2005 року у парі з Машею Єфросиніною вів на сцені 50-й конкурс Євробачення, а також був одним з організаторів — готував сценарій шоу.

Також він був консультантом і співавтором конкурсних пісень Тіни Кароль та Вєрки Сердючки. 2009 року Павло Шилько вів українську вечірку учасниці від України Світлани Лободи у Москві.

ФОТО: інтернет

QHA