КИЇВ (QHA) -

Уже сьогоднів Україні стартує Національний відбір на Євробачення-2017. Випробувати свої сили для того, щоб виступити на міжнародному європейському конкурсі, вирішили 24 виконавці. Всі вони представлять свої унікальні пісні у півфіналах, які проходитимуть 4, 11 і 18 лютого. У фінал, який відбудеться 25 лютого, вийдуть лише краще виконавці, один з яких і представить Україну на Євробаченні.

Однак для того, щоб дістатися до заповітного фіналу, учасникам відбору треба буде пройти непросту процедуру, де їх будуть оцінювати як суворі судді, так і глядачі. У кожному з півфіналів виступить 8 музикантів. Всім їм буде присвоєно номер від «1» до «8» — код, за яким глядачі голосуватимуть за своїх улюбленців. Після цього голоси глядачів підсумовуватимуться з вибором суддів, загальний результат яких визначить двох учасників півфіналу, які продовжать участь у відборі вже у фіналі. Таким чином, 25 лютого боротьба за перше місце розіграється між шістьма фіналістами.

Національний відбір проходитиме у Палаці культури «КПІ». Квитки на півфінали можна придбати за 170 — 890 гривень, на фінал — за 690  1490 гривень.

Ті, хто не хоче, або не може потрапити на Нацвідбір, можуть дивитися трансляцію в прямому ефірі телеканалів «СТБ» і «UA: Перший».

Проголосувати за вподобаного виконавця можна буде, відправивши смс-повідомлення з номером того чи іншого учасника, або через додаток для смартфонів «Телепортал».

На даний момент вже відомі результати жеребкування. Так, 4 лютого перед суддями і глядачами виступлять: СКАЙ, Рома Веремейчик і гурт LUMIERE, Monochromea, Laliko, Сальто Назад, MamaRika, TAYANNA, Арсен Мірзоян; 11-го: LETAY, Міла Нітич, ​​KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Panivalkova, ILLARIA; 18-го: гурт Кузьми Скрябіна Singing pants, O.Torvald, Анастасія Прудиус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey, Vivienne Mort.

QHA