КИЇВ (QHA) -

Влітку в повітрі завжди витає курортний настрій. Але не всім вдається полетіти в теплі краї. Коли відпочинок просто необхідний — музичні фестивалі рятують від повсякденної рутини і дарують масу яскравих емоцій. Афіша повна анонсами джазових концертів, надаючи прекрасну альтернативу традиційному відпочинку. Безсумнівно, розслаблятися після напруженого робочого дня краще під імпровізації джем-сейшену.

Де слухати джаз у Києві

«Джаз на пляжі — Sinatra». Пляжно-музичний сезон на Трухановому острові триває. 29 червня і 20 липня відбудуться концерти, присвячені легенді джаз-сцени  Френку Синатрі. Також слухачів порадують концерти 3 і 31 серпня.

Jimmy Bosch  у столичному Caribbean Club Concert Hall. Зірка світового джазу і блюзу відіграє концерт 29 червня. В афіші нічного клубу ще багато сюрпризів для любителів класної музики.

Для тих, кому концерт на пляжі банальний  «Джаз на даху». Клуб BelEtage запрошує на запальну програму афро-кубинського джазу, полум'яні ритми у яскравому стилі BossaNova (квартет Руслана Єгорова), інструментального імпровізатора Себастьяна Казанови і джазового генія Олексія Когана з групою Jazz In Kiev Band.

Безкоштовні джаз-концерти у Києві. Наприклад, в ірландському пабі «Docker's ABC» щовівторка проходять блюз-вечора там, на невеликій сцені, можна часто послухати ветеранів блюзу і джазу.

«Диван». До закриття фестивалю-ресторації всього місяць встигніть відвідати це культове місце!

«Панорама» входить в топ-5 кращих ресторанів, де виконують джаз. Там звучать найкращі хіти і щовечора грає жива музика. Це підтверджує лаконічний девіз закладу «Jazz, Wine&Cigars».

Де ще в Україні проходять джаз-фестивалі

AlfaJazzFest. Всі джазують у Львові з 23 по 27 червня. Попереду останній день фестивалю — приєднуйтеся до джазового божевілля з іноземними виконавцями Buika, ChuchoValdesQuartet, Herbie Hancock та іншими легендами.

Джаз на Дніпрі. У вересні 2016 року, після багаторічної перерви, фестиваль повернувся у Дніпро. Він зібрав безліч шанувальників джазового мистецтва на Монастирському острові. З 22 по 23 липня фестиваль «Джаз на Дніпрі» поверне колишню славу і набере небувалих обертів.

Koktebel Jazz Festival. Через окупації Росією Криму фестиваль, що полюбилася багатьом, переїхав з рідного Коктебеля в Одесу. Але 2017 року open air відзначає свій 15-й день народження, так що на заході буде особливо спекотно! З 24 по 27 серпня на вас чекає унікальна атмосфера Коктебельського узбережжя. Адже що може бути краще за якісний джаз, келих вина і неповторний краєвид на Чорне море?

Нагадаємо, 14 червня МЗС, а також організатори культового фестивалю відтворили атмосферу Koktebel Jazz Festival у Києві.

ФОТО: інтернет

QHA