КИЇВ (QHA) -

На території автодрому Чайка під Києвом 15-16 липня пройде фестиваль рок-музики і мотоспорту MotoOpenFest. За два фестивальні дні глядачі стануть свідками заїздів у різних дисциплінах мотоспорту та виступів українських і європейських рок-гуртів.

Перший день MotoOpenFest очолить фінський гурт Lordi — найнеординарніші переможці «Євробачення». 2006 року з піснею «Hard Rock Hallelujah» гурт вразила глядачів ексцентричними образами, яскравим піротехнічним шоу і масками. Музика гурту — хард-рок і хеві-метал.

Хедлайнер другого дня — легенда британського року Urian Heep. Гурт розпочав свою діяльність 1969 року і став культовим, поряд із Led Zeppelin, Deep Purple і Black Sabbath. Група представить пісні з останнього альбому Totally Driven і легендарні хіти, серед яких Easy Livin' та Lady In Black.

Для відвідувачів фестивалю також виступить «Кращий рок-гурт планети» за версією Global Battle of The Bands минулого року — українське тріо SINOPTIC.

Лайнап включає білоруських панків Дай Дарогу!, рок-гурт Маса Причин, гурт People Inside, що балансує на стику року та електроніки, і українських хард-рокерів Royal Corvus.

Перша половина дня буде насичена мотоперегонами з трансляцією на великому екрані. Розгорнеться безкомпромісна жорстка боротьба за кубки Києва GRANDPRIX OPEN CUP і SUPERMOTO OPEN CUP.

Особливо видовищною частиною фестивалю стане кубок Києва зі стантрайдингу — найекстремальнішої дисципліни у мотоспорті, що передбачає виконання трюків на мотоциклі.

Битися з секундоміром у дисципліні TIME ATTACK зможуть не лише професійні пілоти, а й любителі, що були зареєстровані заздалегідь і пройшли технічну комісію.

Квитки на фестиваль доступні за посиланням. Сайт фестивалю: http://motoopenfest.kiev.ua

QHA