КИЇВ (QHA) -

Квитки на пісенний конкурс «Євробачення-2017» надійдуть у продаж ввечері 14 лютого. Про це повідомляється на сайті НТКУ.

Так, вказується, що близько 70 тисяч квитків будуть продані на 9 концертів пісенного конкурсу, який пройде у травні в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Зокрема, вони будуть продаватися на 6 репетицій, два півфінали і фінал «Євробачення-2017».

Єдиною проблемою, яка могла перешкодити запуску продажу квитків могло стати розпорядження Антимонопольного комітету України про скасування розповсюдження квитків вказаним підприємством. Однак організаторам пізніше вдалося переукласти контракт з цією компанією на більш вигідних для держави умовах.

— Ми дотримуємося нашого слогана пісенного конкурсу Євробачення-2017 — «Поважайте різноманіття». Саме тому подбали про те, щоб квитки на шоу були доступні для всіх верств населення — від закоханих студентів до заможних людей. Антимонопольний комітет України зобов'язав НСТУ відмінити процедуру закупівлі послуг з розповсюдження квитків приватного підприємства «В Тикет» (Concert.ua — ред.). І ми, безумовно, виконали це рішення. Після цього до нас звернулася компанія Concert.ua з іншою ціновою пропозицією співпраці та збереженням всіх істотних вимог, які були оголошені в тендері. Ми уклали угоду, в якій вартість послуг «В Тикет» склала 1 грн 20 коп з ПДВ. Тому квитки на «Євробачення-2017» з'являться в продажу, як і планувалося, у лютому. Ми вдячні компанії Concert.ua за готовність і бажання співпраці, — зазначив заступник генерального директора ВАТ НСТУ Павло Грицак.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, наприкінці січня продюсер «Євробачення-2017» Вікторія Романова на прес-брифінгу під час церемонії передачі ключа конкурсу розповіла, що квитки на «Євробачення» матимуть широкий ціновий діапазон, щоб кожен бажаючий зміг відвідати конкурс. Вона анонсувала запуск продажу квитків на початок лютого.

ФОТО: інтернет

QHA