СТАМБУЛ (QHA) -

Кримська татарка Севіль Меметова в якості учасника в команді Хадісе на шоу «Голос Туреччини» продовжує радувати і дивувати своїми виступами турецьку аудиторію.

9 лютого в четвертому турі Севіль Меметова змагалася в пісенному двобої з виконавцем Мехдухом Кизилкулом з псевдонімом BIG BOY. Цього разу кримська татарка успішно виконала знамениту пісню «I Will Always Love You».

— Дуже і дуже гарний виступ. Севіль, ваший голос відповідає світовим стандартам. Дивовижний виступ, — зауважив один із суддів конкурсу Мурат Боз.

Після виступів обох учасників пройшло голосування, за результатами якого перемогла Севіль Меметова з 55 балами. Таким чином, кримська татарка переходить до наступного туру конкурсу «Голос Туреччини», продовжуючи боротьбу за звання кращої співачки Республіки.

Раніше Меметова виграла безліч вокальних конкурсів у Криму, а в 2011 році взяла участь у відомому українському шоу «Голос країни».

У 2015 році кримська татарка перемогла у вокальному телевізійному конкурсі-шоу «Капишма» (Kapışma) у Туреччині. Тоді 18 конкурсантів боролися за приз у 20 тисяч турецьких лір (близько 7,5 тисячі доларів), але чесна перемога шляхом SMS-голосування дісталася саме Меметовій.

ФОТО: інтернет

QHA