КИЇВ (QHA) -

Меру Києва Віталію Кличку були передані символічні ключі від Євробачення-2017, передає кореспондент QHA.

В урочистій церемонії, яка проходила у Колонній залі КМДА, взяла участь мер Стокгольма Єва-Луїза Ерландссон Слорак, яка вручила ключі від пісенного конкурсу своєму колезі з Києва.

— Європа прийняла вас у своє серце, і конкурс приїхав до Києва. Перед вами фантастична подія, коли люди з усього світу приїдуть сюди через любов до музики. Цей конкурс, крім того, що є розважальним, об'єднує людей у радості, перетинаючи кордони. Ми живемо у світі, який як ніколи потребує єднання. Перед нами багато викликів війни, біженці і багато хто з тих, хто не поважає людські цінності. Тому об'єднуйтеся заради свободи і миру, сказала Єва-Луїза Ерландссон Слорак.

Перед присутніми виступив і мер Києва Віталій Кличко, який наголосив на важливості конкурсу для України.

— Ця мить починає зворотний відлік до початку Євробачення, яке прийматиме Україна. Київ із нетерпінням чекає і готується до Євробачення. Всіх конкурсантів візьмуть на найвищому рівні. Ми робитимемо все, щоб зустріти всіх із гостинністю і добротою, які притаманні українцям, щоб усі наші гості стали послами нашого міста і повідали світу, наскільки наша країна зелена, чиста, доброзичлива і відкрита серцем. Музика об'єднує міста, країни і континенти. Дуже важливою вона є сьогодні для Києва і для України,  зазначив Кличко.

Як повідомляло раніше QHA, 30 січня Україна затвердила слоган і логотип «Євробачення-2017». Слоганом пісенного конкурсу стала фраза Celebrate Diversity, що перекладається як «Шануймо різноманітність». В основі логотипу — традиційне українське намисто, яке символізує те, що всі ми унікальні, і нас об'єднує любов до музики.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла кримськотатарська виконавиця Джамала з піснею, присвяченою Депортації кримських татар з Батьківщини — «1944». За результатами голосування національних журі країн-учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Україна отримала право організувати «Євробачення» 2017 року як переможець конкурсу.

ФОТО: інтернет

QHA