КИЇВ (QHA) -

В кінці травня в Академії Сучасної Освіти відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс естрадної пісні «Квінта». Захід пройшов за сприяння «Благодійного фонду «Обрії» та Культурологічного центру Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

У конкурсі брали участь юні виконавці від 5 до 25 років. У перший день проводився конкурс, під час якого учасники виконували одну пісню українською мовою, і один загальновизнаний світовий хіт. На другий день відбувся гала-концерт і церемонія нагородження переможців.

Вже стало традицією, що журі конкурсу складається з п'яти професіоналів шоу-бізнесу, які не тільки оцінюють виступи конкурсантів, а й допомагають майбутнім виконавцям порадами, дають консультації. Глава журі — викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва Галина Голубєва. Вона викладала вокал на телепроектах «Х-Фактор», «Україна має талант», «Суперзірка», «Службовий романс». Серед її випускників безліч зірок українського шоу-бізнесу, і тут варто підкреслити, саме співучих зірок Євген Анішко, Світлана Тарабарова, Анна-Марія, Юлія Войс, Макс Барських та багато інших.

Найбільше глядачам і журі конкурсу запам'яталося виконання Іриною Биховченко пісні «Плине кача». Ірина посіла ІІ місце у ІІІ віковій категорії. Ця пісня зворушила багатьох глядачів до сліз і стала кращою у неофіційній категорії «Приз глядацьких симпатій».

— Переможницею стала Поліанна Рижак — неймовірно обдарована і красива дівчинка з Хмельницького. Тим, хто стежить за вокальними талантами нашої країни, ім'я Поліанни давно відоме. Напевно, немає української сцени, яку вона б ще не підкорила. Величезна кількість міжнародних конкурсів, участь в українських і зарубіжних телепроектах, престижні фестивалі в Італії їй вдається все! 

Популярною Поліанна стала ще після участі в одному з сезонів «Голос.Діти» на каналі «1+1», розповіла творчий директор Ксенія Кожевнікова.

У різних вікових категоріях перемогли Анастасія Мартинюк, Микита Ачкасов, Вікторія Кособородова і Аделіна Шевченко. Вікторія Кособородова продемонструвала водоспад позитивних емоцій і отримала особливий подарунок від комунікаційного партнера конкурсу агентства «Be My Media» юна виконавиця забезпечена PR-підтримкою на наступні 5 місяців. А от пісня «Водограй» у виконанні Аделіни Шевченко не залишила байдужим нікого в залі, включаючи журі конкурсу. Її енергетика підкорила всіх!

Ще однією особливістю конкурсу стала участь у заході друзів і почесних гостей конкурсу. Переможниця минулого року Анастасія Рябокляч тепер стала лауреатом ІІ премії у своїй категорії. А ведуча, і також учасниця минулого року Уляна Климчук настільки вразила своїм виступом на гала-концерті, що отримала ексклюзивний подарунок від почесної гості конкурсу співачки, авторки пісень і продюсера Анни Крос авторську пісню.

Прекрасний мистецький захід, який допоміг відкрити багато дитячих талантів, завершився. Організатори залишилися задоволені тим, що діти вибирають цей проект для того, щоб почути поради, рекомендації і навіть зауваження від зіркового журі конкурсу «Квінта». При цьому всі висловили надію, що подібний конкурс відбудеться і наступного року.

ФОТО: QHA

QHA