КИЇВ (QHA) -

Переможниця Eurovision-2016 Джамала у програмі «Світське життя. Новорічний карнавал» розповіла, яке вбрання вона вдягне на весілля. Щоб вивідати, що їй більше подобається, ведуча Катя Осадча пішла на деяку хитрість, запропонувавши Джамалі кілька варіантів весільного вбрання.

Співачка категорично відмовилася від традиційного білого плаття у вигляді «безе», адже шукає для весілля унікальний, чарівний наряд.

— Я планую, що це весілля у мене один раз і на все життя, тому це має бути чарівне плаття, — прокоментувала Джамала.

Найбільше до вподоби артистці припало біле плаття з українськими етномотивами. Також Джамала зазначила, що шанує традиції, тому одна з суконь обов'язково буде кримськотатарською.

Нагадаємо, що у листопаді співачка Джамала поділилася з фанатами радісною звісткою — вона виходить заміж. Обранцем 33-річної співачки став молодший за неї на вісім років кримський татарин Сеїт-Бекір Сулейманов, з яким вона зустрічається вже кілька років.

Раніше в багатьох інтерв'ю співачка заявляла, що хоче весілля у кримськотатарських традиціях, з пишними гуляннями і безліччю гостей. Чи змінилися забаганки однієї з найпопулярніших співачок України — побачимо вже в цьому році.

QHA