КИЇВ (QHA) -

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила студійну версію пісні «Крила», яку виконала наприкінці лютого під час національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення». Про це повідомляється на офіційній сторінці співачки у Facebook.

— Пісня «Крила» про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей. Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно помилкове і підносить нас над іншими. Ми народжуємося у певних сім'ях, батьки направляють нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо у важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: «Ну, чому я?» ... У ці хвилини тобі й потрібні ці крила, або віра, янгол або кохана людина поруч, — розповіла співачка.

Слова до пісні написала Тетяна Мілімко, а музику Джамала створила сама.

QHA повідомляло, що Джамала зі своїм чоловіком Сеіт-Бекіром Сулеймановим чекають на первістка. На зйомках сліпих прослуховувань "Голосу країни-8» Джамала вже була вагітна.

Нагадаємо, 26 квітня 2017 співачка Джамала вийшла заміж за Сеіт-Бекіра Сулейманова.

Вперше про стосунки Джамали і Сеіт-Бекіра стало відомо у вересні 2016 року, коли вона з'явилася на Манхеттенському фестивалі короткометражних фільмів у компанії симпатичного молодого чоловіка.

QHA