КИЇВ (QHA) -

З Грегорі Портером Джамала зустрілася вчора на «Альфа Джаз Фесті 2017» у Львові. Про цю зустріч співачка розповіла на своїй сторінці в Фейсбуці:

— Після свого виступу Грегорі Портер подивився на вишиванку Ігоря (продюсер співачки Ігор Тарнопольський. — Ред.) і сказав: «От би мені таку!». Я задумалася. І десь о першій годині ночі за допомогою Мар'яни Романяк ми знайшли вишиванку, яка, я сподіваюся, полетить з Грегорі на наступні чудові концерти! — написала вона.

У своєму пості співачка також поділилася позитивними емоціями від фестивалю:

— Так, я дуже емоційна! Я уважна до справжніх речей, відчуваю їх, не соромлюся плакати і сміятися, танцювати, стрибати, кричати і т.д. Я дякую життю за те, що я можу переживати такі дні, як вчорашній. Зірковість джазових зірок на фото зашкалює. Дякую, Львів!

26 червня 2017 року Грегорі Портер виступив у Львові на «Альфа Джаз Фест 2017» — сьомому міжнародному джазовому фестивалі, який завершується сьогодні.

Дебютний альбом Грегорі Портера «Вода» (Water) вийшов у 2010 році. Третій альбом музиканта Liquid Spirit був випущений у вересні 2013 року і отримав нагороду Греммі в номінації «Кращий джазовий вокальний альбом» у 2014 році.

QHA