КИЇВ (QHA) -

Проект створювався в Карпатах в форматі арт-реабілітації для дітей ветеранів АТО. У наметовому містечку діти протягом 10 днів медитували і слухали музику буддійських чаш з пов'язками на очах. Після чого погляди хлопців сфотографували.

— Я натхненна цим проектом. Вони зловили момент, коли дитина дивиться в себе, — ділиться думкою координатор галереї Аліна Коміссар.

Ідея виставки — пошук доступу до душі через погляд. Кожен «ящик» містить всередині фотографію, перед якою діти намалювали на склі свої очі. Інсталяція є результатом відображення світу дітей, які несуть в собі «погляд війни».

У день відкриття виставки відбувся перформанс, де дорослі теж змогли «зазирнути» у свою душу і обговорити тему виховання дітей. Роботи, створені під час перформансу, пізніше стануть частиною наступних експозицій.

Також в Американському домі 14 березня був останній день виставки «Temporary» Олексія Сая, де представлені роботи з excel-art. Олексій — один із яскравих представників такого своєрідного напряму в сучасному мистецтві.

Відвідати виставку «Очі. Під подивимось єства» зможе кожен охочий до 24 березня. Тільки не варто забувати, що вхід до Американський дому здійснюється за наявності паспорта.

QHA