КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 9 березня, Європейська комісія затвердила пропозицію про нову програму макрофінансової допомоги (MFA) для України на суму до 1 млрд євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ, йдеться на сайті Єврокомісії.

Європейські експерти відзначають, що нова програма допомоги реалізується завдяки прогресу, досягнутому Києвом.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що пропозиція про четверту програму макрофінансової допомоги свідчить також про зобов'язання ЄС щодо солідарності з Україною.

— Ця солідарність повинна йти рука об руку з постійною прихильністю української влади до амбітної програми реформ для забезпечення стабільної та процвітаючої України. Ми розраховуємо на підтримку цієї важливої ​​програми з боку Європейського парламенту і держав-членів, — зазначив він.

Єврокомісар П'єр Московісі також закликав українську владу продовжувати динаміку реформ з новою силою і "побудувати більш справедливу, більш стабільну і процвітаючу країну в інтересах усіх українців".

Нагадаємо, 28 лютого Європейська комісія ухвалила рішення виділити Україні 24 мільйони євро в якості гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі.

Фінансування Єврокомісії дозволить вирішити потреби найуразливіших груп населення на Донбасі, у тому числі на непідконтрольних уряду територіях.

Джерело: Єврокомісія

QHA