КИЇВ (QHA) -

12 листопада до Києва з дводенним візитом для обговорення порядку денного реформ в Україні прибуде президент групи Світового Банку (СБ) Джим Йонг Кім.

Про це повідомило представництво Світового банку в Україні.

Кім повинен зустрітися з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та іншими членами уряду.

Президент СБ має намір обговорити шляхи прискорення реформ у сфері сільського господарства, охорони здоров'я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектора, а також боротьбу з корупцією.

Кім візьме участь у спеціальному заході «Україна: інновації та можливості» разом із Гройсманом. На заході обговорять інновації та перспективи України.

QHA повідомляло, що Всесвітній банк поліпшив прогноз інфляції України в поточному році до 10% проти попереднього прогнозу в 10,2% і залишив незмінним прогноз зі зростання ВВП на рівні 2%. Експерти СБ вважають, що на прогнози щодо зростання економіки впливають два фактори. Перший фактор — Україна зазнає негативних наслідків конфлікту на Донбасі, одним з проявів яких є торгова блокада непідконтрольних територій. Другий важливий фактор — у владних колах опрацьовується пакет амбітних реформ, які дозволять вирішити структурні проблеми і сприятимуть подальшому зростанню економіки.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA