СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Маріонеткова влада Криму виставила на продаж «Завод шампанських вин "Новий Світ"», який був заснований 1878 року.

Стартова ціна лота становила близько 1,5 млрд рублів, що випливає з матеріалів, опублікованих на офіційному сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

Згідно з документами, в лот входить дев'ять земельних ділянок загальною площею 93 536 кв. м, а загальна площа будівель дорівнює 93 536 кв. м. Підсумки торгів планується підбити 20 грудня.

«Новий світ» був націоналізований після незаконного «референдуму про приєднання території Криму до Росії». Влітку цього року завод змінив форму власності. Від державного унітарного підприємства було прийнято рішення перейти до акціонерного товариства.

Раніше повідомлялося, що Мінтранс РФ продає Криму залізничні рейки за завищеною ціною.

Один з великих контрактів на постачання рейок завдовжки по 100 метрів і загальною масою 3,9 тисяч тонн був оцінений у 289 млн рублів. Однак спеціально для Криму ціну підняли вдвічі, накрутивши 75% від угоди.

Також QHA розповідало, як підконтрольна Кремлю розпорядча дирекція майном окупованого Криму на відкритому аукціоні виставить на продаж пансіонат «Массандра» у Ялті. Пансіонат «націоналізували» після анексії Криму Росією.

Джерело: torgi.gov.ru

QHA