МОСКВА (QHA) -

Заступник міністерства економічного розвитку Російської Федерації Микола Подгузов опублікував заяву, в якій підтверджується, що профільне відомство підтримає ініціативу заборони грошових операцій між громадянами РФ і України через міжнародні платіжні системи. Інформацію про це передали кореспондентам видання Інтерфакс джерела в уряді РФ.

Дана ініціатива була внесена до уряду депутатом Держдуми від «Єдиної Росії» Владиславом Резником як чергова «антісанкція», як відповідь на те, що деякі держави, у тому числі й Україна, заборонили роботу російських платіжних систем всередині країни.

У проекті встановлено також і покарання за здійснення операції переказу грошей громадянином РФ — він повинен буде виплатити в якості штрафу державі переказану раніше ним суму. Таким чином, будь-яка грошова сума, яку переведуть з РФ до держави, що встановила санкції, буде конфіскована в якості штрафу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у середині жовтня президентом України був підписаний указ, який у рамках нового пакета санкцій проти РФ забороняє в Україні російські платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», «Міжнародні грошові перекази "Лідер"», «Юністрім» , Anelik та Blizko.

ФОТО: інтернет

QHA