КИЇВ (QHA) -

З 25 по 27 жовтня у Києві проходить єдина в Україні, сегментована Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2017. Це головна подія галузі харчової промисловості, ритейлу, ресторанного бізнесу для просування продуктів харчування, напоїв і послуг національних і міжнародних постачальників.

Про це повідомляє кореспондент QHA.

Як відзначають організатори виставки, участь у такому заході — це найкраща можливість молодих виробників заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільової аудиторії, сформувати нові зв'язки, а також залучити інвестиції і укласти вигідні контракти.

— Цього року ми приймаємо понад 180 учасників з 15 країн світу. Виставки покликані надихнути бізнесменів шукати нові рішення, а також просувати їхню продукцію на ринку і давати можливість і доступ до реальних контрактів для розвитку українського бізнесу. До того ж українські споживачі можуть отримати якісні імпортні товари, розповідає координатор виставки «WorldFood Ukraine» Олена Синицина.

Нагадаємо, минулого 2016 року у провідній події у харчовій галузі України «WorldFood Ukraine» взяло участь близько 125 компаній з 13 різних країн світу. Головною метою проведення подібної виставки було об'єднати і допомогти виробникам налагодити контакти з ритейлерами, дистриб'юторами та експортерами України.

QHA