АНКАРА (QHA) -

Українська делегація в Турецькій Республіці уклала низку договорів з енергетичних питань. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала заступник міністра енергетики України Наталія Бойко:

— Сьогодні провели засідання українсько-турецької робочої групи з питань енергетики.

Вона уточнила, що на переговорах Владислав Рамазанов представляв Міністерство енергетики, Леонід Беньковський — Енергоатом, Олег Михайлевич — Укртрансгаз і Олександр Лактіонов — Нафтогаз.

На зустрічі обговорювалися важливі напрями двосторонньої співпраці в нафтогазовій, ядерній, електроенергетичній, гідроенергетичній сферах, а також у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваних джерел енергії.

Представник міністерства енергетики висловила задоволення проведеними переговорами і поділилася сподіваннями на співпрацю з турецькими партнерами в реалізації масштабних інвестиційних проектів в Україні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в середині березня в рамках візиту до Туреччини прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана між двома країнами були підписані угода про умови взаємних поїздок громадян та меморандум про співпрацю в сфері освіти.

ФОТО: інтернет

QHA