КИЇВ (QHA) -

Україна і Саудівська Аравія переходять до нового етапу співпраці за програмою створення нового транспортного Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн. Про це повідомила прес-служба держконцерну "Укроборонпром".

Згоди щодо формування коопераційної схеми виготовлення літаків було досягнуто між двома країнами під час міжнародної аерокосмічної виставки Dubai Airshow 2017, яка з 12 по 16 листопада проходить у столиці Об'єднаних Арабських Еміратів.

У повідомленні наголошується, що головним завданням успішної реалізації міжнародної програми літака Ан-132 була необхідність позбавити українську промисловість залежності від російських комплектуючих.

Ця мета була досягнута шляхом налагодження співпраці з прогресивним світом і забезпечення українських літаків кращими системами міжнародного стандарту.

Як повідомляло раніше QHA, питання серійного виробництва літака Ан-132Д і розширення лінії літаків сімейства «Антонов» обговорювалося між Україною та Саудівською Аравією під час візиту президента Петра Порошенка до цієї країни.

QHA