ДОНЕЦЬК (QHA) -

Група компаній СКМ, чиї Єнакіївський металургійний і Харцизький трубний заводи працюють на окупованій території Донбасу, не сприймає ніяких зовнішніх «адміністрацій» і податкових виплат терористам «ДНР» і «ЛНР». Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті СКМ.

Група ще раз нагадує, що продовжує в повному обсязі сплачувати збори і податки до бюджету України.

— Навіть не дивлячись на складну політичну ситуацію в країні та військові дії, всі активи Групи СКМ в повному обсязі сплачують податки і збори до українського бюджету... Ми вважаємо приватну власність суверенною, а вимогу про перереєстрацію своїх підприємств і сплати податків самопроголошеним «ДНР» і «ЛНР» — неприйнятною.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вночі на 1 березня проросійські терористи оголосили про введення власних «адміністрацій» на українських підприємствах в ОРДЛО. Бойовики повідомили, що відтепер «податки з цих підприємств будуть надходити до бюджету республік», тобто незаконних утворень «ДНР» і «ЛНР».

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю 20 лютого заявляв, що поставки сировини з окупованих територій Донбасу жодним чином не поповнюють скарбницю терористичних формувань «ДНР» і «ЛНР», оскільки місцеві підприємства, у тому числі ті, що знаходяться на окупованій території, повністю інтегровані в економіку України і платять податки до держбюджету. Він зазначив, що підприємства ДТЕК розплачуються з працівниками через український банк.

ФОТО: інтернет

QHA