КИЇВ (QHA) -

Сьогодні Кабмін на своєму засіданні затвердив новий склад наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Як стало відомо, до наглядової ради увійшли: Клер Споттісвуд (Великобританія), Брюно Лескера (Франція), Амос Хохштейн (США), Стів Хейс (Канада), Олександр Гриценко, Сергій Попик та Володимир Демчишин (Україна).

Раніше, 10 листопада 2017 року, Кабінет Міністрів своїм рішенням спростив процедуру призначення на посаду членів наглядової ради "Нафтогазу".

— "Нафтогаз" вітає призначення нових членів наглядової ради і відновлення його дієздатності. Перед компанією стоїть багато завдань, які можна вирішити тільки за наявності професійної наглядової ради з належними кваліфікаціями і повноваженнями, — заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

За словами глави "Нафтогазу", призначення членів наглядової ради є лише першим з невідкладних кроків, які повинні бути зроблені найближчим часом для успішного просування реформ у газовому секторі.

Коболєв зазначив, що необхідними кроками є завершення виконання плану реформи корпоративного управління в повному обсязі з подальшою передачею управлінських повноважень від уряду до органів управління компанії, а також затвердження урядом стратегії розвитку компанії та деполітизація ціни на газ.

Варто відзначити, що главу наглядової ради оберуть пізніше.

Нагадаємо, раніше голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв заявив, що вже через 3 роки Україна може з чистого імпортера газу стати експортером.

Можливим це стане за рахунок нової стратегії розвитку НАК «Нафтогаз України» і трансформації енергоринку.

QHA