ДОНЕЦЬК (QHA) -

Проросійські терористи своїм «законом» збираються зобов'язати українські підприємства на окупованій території платити податки до казни незаконних формувань «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомляє видання «Остров».

Так, «розпорядження» терористів зобов'язує підприємства України до 1 березня укласти договори з податковими агентами формувань. У разі невиконання незаконного «указу» бойовики мають намір замінювати на підприємствах нинішнє керівництво підконтрольними собі тимчасовими адміністраціями.

Нагадаємо, глава МВС України Арсен Аваков в інтерв'ю 20 лютого заявив, що поставки сировини з окупованих територій Донбасу жодним чином не поповнюють скарбницю терористичних формувань «ДНР» і «ЛНР», оскільки місцеві підприємства, у тому числі, що знаходяться на окупованій території, повністю інтегровані в економіку України і платять податки до держбюджету. Він зазначив, що підприємства ДТЕК розплачуються з працівниками за допомогою українського банку, що означає, що дані гроші не виходять з економіки України.

ФОТО: інтернет

QHA