КИЇВ (QHA) -

Протягом 10 місяців 2016 року співробітники Державної фіскальної служби не виконували вимог Податкового кодексу, публікуючи реєстри заяв на відшкодування ПДВ з бюджету у неповному обсязі. Про це повідомили у Міністерстві фінансів України, передає ZN.ua.

Аналіз опублікованих реєстрів, проведений міністерством, показав, що крім невиконання вимог щодо оприлюднення реєстрів в ДФС порушувалися також і інші норми Податкового кодексу.

Так, було виявлено близько трьох тисяч потенційних порушень на суму понад п'ять мільярдів гривень: 900 випадків невідшкодування ПДВ з порушенням норм Податкового кодексу на суму 1,5 млрд гривень, 800 випадків несвоєчасного відшкодування ПДВ на суму 3,7 млрд грн, 1700 випадків неповного відшкодування ПДВ з порушенням норм податкового кодексу.

Нагадаємо, раніше у міністерстві фінансів повідомляли, що з 1 квітня відшкодування ПДВ платникам здійснюватиметься на підставі Реєстру заявок про повернення сум бюджетного відшкодування, формування якого проводиться ДФС і казначейством.

ФОТО: інтернет

 

QHA