СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Багато населених пунктів у Криму все ще не готові до газіфікації. Об це заявив "голова комітету Держради з питань промислової політики, транспорту і паливно-енергетичного комплексу" Петро Запорожець.

За його словами, у Криму серйозною проблемою, що заважає реалізації програми газифікації, є нібито безгосподарність деяких будинків.

— Через цей статус мешканці таких будинків залишаються без газу, — сказав він.

У свою чергу, "депутат Держради", директор держпідприємства «Кримгазмережі» Сергій Тарасов нагадав, що крім республіканської програми газифікації Криму, повинні бути ще й регіональні, розроблені муніципалітетами. За його словами, не скрізь місцева влада занепокоїлася замовленням проекту на будівництво розподільних мереж у контрольованих населених пунктах.

Багато кримчан висловлюють невдоволення термінами приєднань до газових мереж «Кримгазмережі», але, як стверджує Тарасов, підключати абонентів, які оплатили послуги, можуть протягом року і навіть більше.

За його словами, термін підключення залежить від витрати газу абонентами. Наприклад, якщо споживання не перевищує 15 кубометрів, таких кримчан підключать протягом року, якщо до 500 — термін підключення може скласти півтора роки.

Як раніше повідомляло QHA, тарифи за світло на анексованому півострові будуть збільшені вдвічі протягом 2017 року.

QHA