СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана "Державна рада Криму" прийняла у другому читанні закон, що регламентує порядок списання з кримчан боргів за кредитами перед українськими банками. За прийняття цього документа проголосували 63 депутати.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 20 вересня цього року. До документа були прийняті 18 поправок.

— Підлягає списанню заборгованість, що відповідає одній з наступних умов, якщо станом на 18 березня 2014 року вона не перевищувала 5 мільйонів рублів або суму, виражену в іноземній валюті за курсом, встановленому Центральним банком Російської Федерації на зазначену дату, еквівалентну 5 мільйонам рублів, — йдеться в законі.

Законопроектом встановлюються підстави і порядок реструктуризації заборгованості фізичних та юридичних осіб, які мають місце проживання на території анексованого Криму, за кредитними договорами, укладеними з українськими банками, відносно яких Національним банком України було прийняте рішення про припинення їхньої діяльності на території Автономної Республіки Крим та Севастополя.

У документі також прописуються механізми і категорії позичальників, які мають право на реструктуризацію заборгованості перед українськими банками.

Раніше повідомлялося, що окупанти взялися за майно Коломойського в Криму. Заправки українського олігарха розпродадуть на аукціоні, щоб компенсувати вклади в українських банках.

Відзначимо, у Криму існує 32 заправки, які належать Ігорю Коломойському.

Раніше QHA писало, що окупаційна влада Росії розпродала майно генерального директора кримськотатарського телеканалу АTR, одного з організаторів Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова.

Так, на аукціон були виставлені чотири об'єкта — по два в Криму і в Росії.

QHA