СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

З початку поточного року вартість мінімального набору продуктів харчування в окупованому Криму збільшилася на 6,4 відсотка. Таким чином, одна людина в середньому витрачає 3 тисячі 970 рублів (близько 1700 гривень) на мінімальний набір, такі дані, згідно зі статистикою на кінець квітня, зафіксував «Кримстат» у своєму офіційному звіті:

— У середньому вартість мінімального набору продуктів харчування на анексованому півострові на кінець квітня 2017 року склала 3970,48 рубля в розрахунку на 1 людину і за місяць збільшилася на 4,6%, з початку року — на 6,4% (у березні 2017 року склала 3796,48 рубля в розрахунку на 1 людину і за місяць збільшилася на 0,2%, з початку року — на 1,7%).

Нескладно спрогнозувати, що найближчим часом, у зв'язку з початком курортного сезону, ціни знову злетять вгору. І той факт, що він, за розрахунками аналітиків від QHA, знов не буде масовим, картини не змінює, оскільки зменшення загального обсягу реалізації товару оптовики звикли компенсувати збільшенням цін наявного обсягу товарів у роздрібній торгівлі. Така вже специфіка ринкових відносин в умовах санкцій.

ФОТО: інтернет

QHA