ЯЛТА (QHA) -

Підконтрольна Кремлю розпорядча дирекція майном окупованого Криму на відкритому аукціоні виставить на продаж пансіонат «Массандра» у Ялті. Пансіонат «націоналізували» після анексії Криму Росії. «Массандра», за даними ЗМІ, належав бізнесменові Ігорю Коломойському, повідомляється на сайті так званого Міністерства майнових і земельних відносин Криму.

Лариса Кулинич, перший заступник контрольованого Кремлем міністра майнових і земельних відносин окупованого півострова, повідомила про запланований аукціон.

Кулинич розповіла, що ця постанова набере чинності після її розгляду та підтримки так званими депутатами на сесії «Державної Ради» Криму.

Загальна мінімальна вартість нерухомості оцінена у 177 186 440 рублів (близько 75 млн грн — ред.).

Російська «влада» Криму розраховує за рахунок продажу пансіонату «виконати планові показники неподаткових надходжень» до бюджету анексованого півострова на 2017 рік.

Раніше QHA повідомляло, що Держдума на засіданні 19 липня в третьому читанні прийняла закон про введення курортного збору в окупованому Криму, а також у Краснодарському, Ставропольському і Алтайському краях. Випробовувати закон про курортний збір планується з 2018-го по 2022 рік.

ФОТО: інтернет

QHA