СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти встановили в Криму нову величину прожиткового мінімуму за III квартал 2017 року.

Про це йдеться в постанові «Про встановлення величини прожиткового мінімуму на душу населення і за основними соціально-демографічних групами населення в Республіці Крим за III квартал 2017 року», яку підписав ватажок кримських сепаратистів Сергій Аксенов.

— Встановити величину прожиткового мінімуму в Республіці Крим за III квартал 2017 року: у розрахунку на душу населення — 9 803 рубля; за основними соціально-демографічних групами для: працездатного населення — 10 481 рубль; пенсіонерів — 8 035 рублів; дітей — 10 423 рубля, — сказано в документі.

Нагадаємо, раніше Аксенов заявив, що терміни будівництва автомобільної дороги до Кримського мосту з боку Керчі можуть бути зірвані.

У листі, з копією якого вдалося ознайомитися, Аксенов вказує, що висновок експертизи на проект забезпечення транспортної безпеки дороги не було отримано в установлений графіком термін. Невиконання робіт із забезпечення безпеки дороги, згідно зі словами Аксенова, може призвести до зриву термінів виконання робіт на «сполучених з об'єктом ділянках».

QHA