КИЇВ (QHA) -

На ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 столичної компанії "Київенерго" введений режим економії газу шляхом їхнього часткового переведення з блакитного палива на мазут, повідомляє прес-служба енергопостачальника.

Обмеження будуть дійсні до 6 березня 2018 року.

— Економія газу при цьому складе 10,9 мільйона кубометрів протягом 4 діб. Режим економії газу і часткового переведення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 на мазут буде скасований після постанови Міністерства енергетики та вугільної промисловості, — повідомили у прес-службі.

Раніше президент України Петро Порошенко закликав українців зменшити на декілька днів споживання тепла у своїх будинках, повідомив глава держави на своїй сторінці у Facebook, коментуючи відмову "Газпрому" виконувати рішення Стокгольмського арбітражу.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж ухвалив стягнути з "Газпрому" 2,56 мільярда доларів на користь "Нафтогазу" за позовом про невиконання контракту з транзиту.

Як відомо, "Газпром" 2 роки і 3 місяці не поставляв Україні газ до оголошення постанови Стокгольмським судом. Поставки газу, згідно з контрактом, термін дії якого закінчується наприкінці 2019 року, мали відновитися після рішення Стокгольмського арбітражу.

QHA