КИЇВ (QHA) -

Державний концерн «Укроборонпром» у 2016 році зміг збільшити експорт українського озброєння на 25%, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на дані заступника генерального директора з розвитку «Укроборонпрому» Артура Херувімова.

— За минулий рік ми (ГК «Укроборонпром». — Ред.) наростили наш експорт на 25% — з 570 млн до 770 млн доларів, — зазначив Херувімов.

За його словами, такий результат досягнутий «завдяки системній співпраці, системній роботі на міжнародних ринках з нашими міжнародними партнерами».

За даними самої компанії, майже половина експорту української зброї йде до країн Далекого Сходу і далекосхідної Азії. Другий ринок — Близький Схід і Африка, на які припадає до 40% експорту, на увесь інший світ — 15%. Крім того, в «Укроборонпромі» стверджують, що якщо до 2014 року Україна продавала надлишки зі складів, то тепер — готову продукцію.

Як раніше повідомляло QHA, під час візиту на Львівський бронетанковий завод президент Петро Порошенко зазначив, що держконцерн «Укроборонпром» вносить великий вклад у забезпечення потреб Збройних сил України.

ФОТО: інтернет

QHA