КИЇВ (QHA) -

Підписання угоди про співпрацю та взаємну членство між Міжнародною Асоціацією турецьких і українських бізнесменів (TUİD) та Союзом підприємців і промисловців Азербайджану і України (ATU) відбулося у присутності послів Туреччини — Йонета Джана Тезеля і Азербайджану — Азера Худієва.

Турецькі та азербайджанські бізнесмени мають безліч переваг в Україні та повинні прагнути до того, щоб ефективно їх використовувати, зазначив турецький посол під час свого виступу, нагадавши також, що єднання турецького і азербайджанського народу необхідно перенести і в бізнес-сферу двох держав.

 Посол Азербайджану, у свою чергу, зазначив, що турецькі й азербайджанські представники бізнес-сектору реалізують безліч важливих проектів по всьому світу:

Турецькі та азербайджанські підприємці викликають довіру в України. Цю довіру не можна втратити. Упевнений, що підприємці наших держав досягнуть успіху, якщо об'єднають зусилля.

Як заявив голова TUİD Бурак Пехліван, планується, що подібні, але всеосяжніші бізнес-орієнтовані підходи піднімуть цю співпрацю на ще вищий рівень.

Як повідомляло QHA, 3 березня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман перед своїм офіційним візитом до Турецької Республіки зустрівся із турецькими підприємцями у Києві. Це були перші за довгі роки збори на високому рівні з представниками турецького бізнес-сектора.

ФОТО: TUİD

QHA