АНКАРА (QHA) -

Турецька компанія "Aselsan", підписала договір з ДП "Антонов" про спільне виробництво системи автопілота і радіоелектронного обладнання.

Про це 29 грудня повідомляє офіційна Twitter-сторінка Міністерства оборонної промисловості Туреччини.

У повідомленні йдеться про оснащення радіоелектронним обладнанням виробництва компанії Aselsan кабіни екіпажу українського літака АН-132.

Раніше, відзначається у турецькому відомстві, співробітник Центру досліджень польоту і космічних технологій Стамбульського технічного університету Емре Коюнджу повідомляв, що турецька компанія і провідне авіаційне підприємство України планують найближчим часом підписати договір про співпрацю.

Коюнджу тоді на своїй сторінці у Twitter повідомив, що "Aselsan" і "Антонов" обговорюють останні деталі підписання потенційного договору про співпрацю.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, активно співпрацюють компанія "Антонов" і влада Саудівської Аравії. Сторони створюють транспортний літак Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонни. Літак без вантажу може пролетіти 4500 км без зупинок і розвивати швидкість до 550 км/годину.

QHA писало, що компанія Aselsan, підпише угоду про співпрацю з українською компанією "Антонов".

Нагадаємо, у Китаї зацікавилися українськими літаками і їх спільним виробництвом з використанням матеріалів і запчастин, вироблених в КНР.

Представники КНР відвідали авіабудівний концерн "Антонов" і були вражені широкою лінійкою літаків і можливостями обладнання для різних спеціальних потреб.

QHA