АНКАРА (QHA) -

Турецько-українська робоча зустріч з підготовки фахівців у сфері ядерної енергетики, що розпочалася в Університеті Анкари, стане доброю нагодою для її учасників поділитися своїми теоретичними знаннями і досвідом, сказав посол України у Туреччині Андрій Сибіга на відкритті наради.

— Ми завжди розуміли один одного без перекладача. Як казав Мевлана (видатний перський і таджицький поет і мислитель,  ред.), домовитися можуть не ті, хто розмовляє однією мовою, а ті, хто може розділити почуття один одного,  наголосив Сибіга.

Він високо оцінив ініціативи Університету Анкари у сфері ядерної енергетики.

— Завдяки спільним зусиллям ми змогли організувати нараду провідних фахівців двох країн у сфері ядерної енергетики. Тепер у них буде можливість поділитися своїми теоретичними і практичними знаннями, зазначив український посол.

Дипломат також нагадав, що цього року виповнюється 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною і Туреччиною.

16 грудня 1991 року Турецька Республіка визнала незалежність України. Саме з цього дня почалося інтенсивне стратегічне партнерство двох чорноморських держав, що базується на дружніх і довірчих відносинах.

Джерело: АА

ФОТО: АА

QHA