СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Банк Росії з 12 грудня ввів тимчасову адміністрацію строком на шість місяців у севастопольський банк ВВБ, який є учасником системи страхування вкладів. Одночасно ЦБ ввів у кредитній організації мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на три місяці.

У прес-службі ЦБ стверджують, що на такі заходи вони пішли через нестійке фінансове становище банку.

— Зазначені рішення прийняті Банком Росії з метою захисту інтересів кредиторів і вкладників ВВБ і забезпечать повний контроль ситуації в кредитній організації та збереження її активів, — наголошується в повідомленні ЦБ.

Першочерговим завданням тимчасової адміністрації стане проведення обстеження фінансового положення ВВБ, що в подальшому дозволить визначити оптимальні заходи щодо врегулювання ситуації, що склалася.

Нагадаємо, вчора так звана "прокуратура" Нахімовського району порушила кримінальну справу проти ФК "Севастополь". Керівництво футбольного клубу підозрюють у порушеннях при виплаті зарплат.

А раніше "уряд Севастополя" прийняв розпорядження про вилучення у кримчан для потреб міста земельних ділянок і нерухомості в районі Балаклавської бухти.

Нагадаємо, раніше окупанти з гордістю рапортували про те, що за 2017 рік через будівництво траси "Таврида" у кримчан було вилучено понад 1 тис. ділянок землі сільськогосподарського призначення.

Джерело: Центробанк РФ

QHA