КИЇВ (QHA) -

Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме майно торгово-розважального центру (ТРЦ) «Караван», який знаходиться в Києві за адресою: вулиця Лугова, 12. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду від 14 лютого 2017 року, опублікованому сьогодні.

— Накласти арешт на нежитлову будівлю — торгово-розважальний комплекс, який знаходиться за адресою: м Київ, вул. Лугова, 12, а також торгово-офісний будинок, що знаходиться за адресою: м Київ, вул. Лугова, 12, площею 10,5 тис. кв. м, які на праві власності належать Приватному акціонерному товариству «Лекс Холдинг», — сказано в рішенні суду.

Повідомляється, що арешт накладено за клопотанням слідчих Національної поліції в Києві у рамках кримінального провадження щодо нанесення збитків «ВТБ Банку».

У березні 2013 року «ВТБ Банк» та ПАТ «Лекс Холдинг» уклали кредитний договір про надання кредитної лінії на 75,81 млн доларів. Термін повернення кредиту закінчився 15 серпня 2016 року. Слідство вважає, що ПрАТ не збирається погашати кредит і тільки для створення видимості вчинило кілька платежів за рахунок погашення на суму в 1,913 млн, при цьому останній платіж був здійснений 24 лютого 2016 року.

Слідство уточнило, що «Лекс Холдинг» сформувало фіктивну заборгованість перед ТОВ Центр юридичного обслуговування «Егідія» (Харків) у розмірі 600 тис. гривень для того, щоб не погашати кредит «ВТБ Банку». А на початку вересня 2016 року суд відкрив справу про банкрутство «Лекс Холдинг».

Фінансовий збиток, нанесений організації, за орієнтовними розрахунками, склав більш 73 млн доларів.

ФОТО: інтернет

QHA