КИЇВ (QHA) -

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення всередині країни на 22,5% з 1 жовтня 2017 року, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на повідомлення МІУ.

Раніше голова міністерства Володимир Омелян анонсував засідання тарифного комітету 31 серпня для ухвалення рішення про підвищення з 1 жовтня тарифів на вантажні залізничні перевезення.

— Загальна позиція: підвищувати потрібно, але тариф повинен бути ринковим. Думаю, знайдемо правильне компромісне рішення з бізнесом, — сказав міністр.

Нагадаємо, Державна регуляторна служба України відмовилася погоджувати проект наказу Мінінфраструктури, який передбачав здійснення з лютого 2017 року індексації тарифів на з/д перевезення вантажів у межах країни на 25%, і вирішила створити спільну з бізнесом робочу групу для визначення компромісної ставки підвищення.

Представники великого бізнесу протягом року неодноразово висловлювали невдоволення підвищенням тарифів, яке, на їхню думку, погіршить перспективи економічного зростання в Україні та не призведе до зростання якості послуг УЗ.

ФОТО: інтернет

QHA