КИЇВ (QHA) -

З квітня 2018 національний бюджетний авіаперевізник SkyUp почне виконувати чартерні рейси, а з травня — внутрішні та міжнародні регулярні рейси.

Як повідомили представники авіакомпанії, у планах на перший рік роботи — виконання міжнародних чартерних перевезень на всі популярні курорти, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.

— Чартерні перевезення будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України за 16 напрямками — Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тирана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Внутрішні регулярні рейси почнуться наприкінці травня — початку червня. На першому етапі рейси заплановані за наступними напрямками: Київ—Одеса, Харків—Одеса, Львів—Одеса, — повідомили в SkyUp.

Міжнародні регулярні рейси КомпаніяПро 2018 планує здійснювати за наступними напрямками: Київ—Барселона, Київ—Дубай, Київ—Ларнака.

Як відзначили представники компанії, вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу і обраних послуг. Вартість буде залежати від напрямку подорожі та часу придбання квитків. Наприклад, квиток Київ—Одеса обійдеться від 499 гривень в одну сторону.

За неповний 2018 рік компанія планує надати послуги 650 тисячам пасажирів.

Раніше QHA повідомляло, що в Україні з'явиться свій лоукост перевізник.

QHA