ЛОНДОН (QHA) -

Весілля британського принца Гаррі з американською актрисою Меган Маркл може додатково забезпечити 500 млн фунтів стерлінгів для економіки туманного Альбіону.

Зазначимо, весілля старшого брата Гаррі принца Вільяма у квітні 2011 року призвело до збільшення кількості відвідувачів Великобританії на 350 000 осіб у порівнянні з аналогічним місяцем попереднього року.

У Британії очікують подібний економічний ефект і зараз. В цілому, за оцінками, весілля принца може додатково принести близько 500 млн фунтів стерлінгів.

За розрахунками експертів, приблизно 200 млн фунтів стерлінгів надійдуть зі сфери туризму, ще 150 млн фунтів люди витратять на вечірки та урочистості, близько 50 млн буде витрачено на футболки, кепки та інші пам'ятні предмети. Близько 100 млн фунтів стерлінгів принесе реклама Британії в усьому світі.

Нагадаємо, весілля принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл відбудеться 19 травня 2018 року.

Заручини Гаррі з Маркл відбулася в листопаді. Тоді принц повідомив про свої наміри бабусі — королеві Єлизаветі II і іншим членам королівської сім'ї. Крім того, принц отримав благословення на шлюб у батьків Маркл.

Королева Великобританії та її чоловік Філіп побажали парі щастя. Принц Вільям (брат Гаррі) і його дружина Кейт Міддлтон висловили радість у зв'язку з подією.

Після весілля принц Гаррі і Маркл житимуть в одній з резиденцій Кенсингтонського палацу в Лондоні.

Нагадаємо, обраниця принца Гаррі на три роки страша за свого майбутнього чоловіка. Вона народилася в Лос-Анджелесі 4 серпня 1981 року в змішаній родині (її мати — афроамериканка). Закінчила католицький коледж для дівчаток, а потім, 2003 року, Школу комунікації Північно-Західного університету в Іллінойсі. Тоді ж почалася її акторська кар'єра. Знімалася в серіалі "Форс-мажори", "Пам'ятай мене" і "Нестерпні боси". Меган Маркл з відомої аристократичної родини. Одним з її предків був шериф графства Дарем Ральф Боуз, що жив у XV столітті.

Для Маркл це вже другий шлюб. У 2011-у вона вийшла заміж за продюсера Тревора Енгельсона: до цього вони зустрічалися сім років. Через два роки розлучилися. У ЗМІ повідомляли про її романах з гольфістом, з шеф-кухарем.

Меган активно займається благодійністю: співпрацює з ЮНІСЕФ і ООН. Також Маркл є світовим послом організації World Vision Canada, вона їздила в Руанду та Індію з благодійними місіями.

Принц Гаррі зустрічається з Маркл з липня 2016 року. Разом на публіці як пара вони вперше з'явилися у вересні цього року на змаганнях "Ігри нескорених" (Invictus Games), в яких беруть участь колишні та чинні військові британської армііі, які стали інвалідами. Ці змагання принц Гаррі організовує з 2014 року.

Джерело: Reuters

QHA